Team

teamfot 2016-2017.JPG 

Schooljaar 2016 - 2017

40e straat:

 

 

directeur

 

Arno Lippmann

maandag t/m vrijdag

loc.40: ochtenden - loc. 81: middagen

 

onderbouwcoördinator en directieondersteuning

 

Floor van der Burgt

maandag t/m woensdag

intern begeleider gr. 1 t/m 8

 

Marleen van Uden

maandag/woensdag/vrijdagmiddag: loc. 81

dinsdag/donderdag/vrijdagochtend: loc. 40

 

groep 1/2a

Nina Windemulller

Ellen Schutte

maandag en dinsdag

woensdag, donderdag en vrijdag

 

groep 1/2b

Yvette Hovens

maandag t/m vrijdag

 

groep 1/2c

Fleur Koets

maandag t/m vrijdag

 

groep 1/2d

Joyce Mulders

maandag t/m vrijdag

 

ondersteuning groep 1/2

 

Nina Windemuller

woensdag

 

groep 3a

Rianne Reulink

Mirna de Ruijter

 

maandag, dinsdag en woensdag

donderdag en vrijdag

 

groep 3b

Mendy van de Pavert

 

maandag t/m vrijdag

groep 4a

Bas van Rooij

Mirna de Ruijter

 

maandag en woensdag t/m vrijdag

dinsdag

groep 4b

Daan Kok

Isa en Pieter

 

maandag en dinsdag

woensdag t/m vrijdag

ICT

Bas van Rooij

dinsdag

 

ondersteuning groep 3/4

Mirna de Ruijter

 

maandagochtend

OOP

Rob Balduk

Hans Koops

Yvonne Kersten

Ati de Jong

 

donderdag en vrijdagochtend

maandag t/m woensdag (ochtenden)

maandag en vrijdag

donderdag

81e straat:

 

 

directeur

 

Arno Lippmann

maandag t/m vrijdag

loc. 40: ochtenden - loc.81: middagen

 

bovenbouwcoördinator

Ellen Broekman

donderdag

 

intern begeleider gr.1 t/m 8

arrangementbegeleiding           

 

Marleen van Uden

maandag, woensdag en vrijdagmiddag: loc. 81

dinsdag, donderdag en vrijdagochtend: loc. 40

coördinator hoogbegaafdheid

 

Thomas Wüstefeld

donderdag

 

groep 5a

Ton Schamp 

Thomas Wüstefeld

 

maandag t/m donderdag

vrijdag

groep 5b

Kristel Kracht

Emmie Dols

 

maandag en dinsdag

woensdag t/m vrijdag

groep 6

Ellen Broekman

Sabine van Bronswijk

 

maandag t/m woensdag

donderdag en vrijdag

groep 6/7

Merijn Elbers

Thomas Wüstefeld

maandag t/m vrijdag

compensatieverlof

 

groep 7

Karin Vos (Peter)

Karin Vos (Pim)

Pim Kotteman

dinsdag en donderdag

maandag en vrijdag

woensdag

 

groep 8a

Monique de Vries

Monique de Vries (Lisa)

 

maandag t/m woensdag

donderdag en vrijdag

groep 8b

Maarten Hartemink

Laura Achten (Daan Kok)

maandag en dinsdag

woensdag t/m vrijdag

 

OOP

 

Jan de Ruwe

Pim Valbracht

Freek de Vries

maandag t/m vrijdagochtend

dinsdag, woensdag en donderdag